| DonGiani a întrebat:

Știe cineva cât costă la privat operația de scoatere a amigdalelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

300 Euro, ceva de genul.

| LupusDei1993 a răspuns:

O operatie de orice fel nu are un pret stabil mai ales daca doresti un medic privat. Mai intai intrebi cine ar fi dispus sa faca aceasta operatie, costurile necesare si nu numai, sa ai grija sa nu fii pacalit de cineva nepriceput care ti-ar cere nu numai bani multi, dar si pericolul de a-ti face si putin sau mai mult rau.
Succes si multa grija!

| Sonia822 a răspuns:

Poti avea ulterior probleme de sanatate grave, si ca urmare a operatiei, si ca urmare a lipsei amigdalelor. Inainte sa te operezi, intra pe grupurile de uleiuri esentiale, si pe alte grupuri cu tratamente naturiste si cere acolo solutii. Incearca intai asa, ca sa nu fii bolnav toata viata