| George12356456 a întrebat:

Știți ceva medicamente pentru relaxare? Mă simt foarte panicat mai tot timpul, mai ales când e vorba de socializare. Precizez că am 20 de ani. Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Seminte de canepa cu afine. De la D.M.

Răspuns utilizator avertizat
| Donsavas a răspuns:

Mergi la un psihiatru! El se ocupa cu bolile astea emotionale si tot acesta prescrie medicatia psihotropa.

| costiceacristian200 a răspuns:

Incearca sa te linistesti cu o baie cu dop!

| KateWin23 a răspuns:

Mai bine calmeaza-te cu o baie fierbinte si un ceai din romanita sa știi ca ajuta. Dar ca sa fii mai sociabil antreneazate mai intai pe rețele de socializare si fa-ti prieteni, apoi intalneste-te cu ei. Succes Adelin

| Haygram a răspuns:

Xcvxc

| Jatueg5 a răspuns:

Fumează ceva natural împreună cu un prieten și o să fii chill rău