| cristinamaria088 a întrebat:

Salut, tocmai s-a modificat regulamentul academiei de politie si este necesara inaltimea minima de 1, 70. Momentan am 1, 62 la 17 ani, credeti ca as putea creste inca 8 cm in 2-3 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

8 cm e foarte mult să crești. Interesează-te dacă la armată este acest barem de înălțime, eu știu că nu, și dai acolo.

| Plato a răspuns:

Din pacate, foarte slabe sansele sa cresti atat.