| CameliaCamyBlondina a întrebat:

A facut cineva operatie de rinoplastie? Care a fost experienta voastră? E chiar asa de groaznică durerea? Cam cum decurge o astfel de operație si care sunt pasii înainte si dupa? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Se face anestezie ai nu ar trebui sa simți durere. https://www.mygiulia.ro/m-am-operat/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe tipe pe Youtube care vorbesc despre asta