| BunaZiuaMerio a întrebat:

A inceput sa imi creasca par sub buric.E normal la 13 ani aproape 14?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

E normal
Pubertatea la bărbați și femei apar la 12 ani, chiar și mai devreme sau mai târziu depide de glandă
Acelea se numește par pubian

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Da.

| LupasGeo a răspuns:

Da frt, e normal sa ri se întâmple asta.

| Mihai_Raul_Demeter_2000 a răspuns:

Da este normal