| Getter123 a întrebat:

acum 1 an si ceva am avut un flash in urechea stanga.L-am scos si am lasat gaura sa se inchida, acum as vrea sa imi bag iar dar in ambele urechi, urechea stanga e bombardata si nu stiu daca mai pot, in mijloc se simte ca si un cartilaj, cheag, ceva de genul.Insa de acolo pornesc mai multe linii la cum a fost marita gaura, sfaturi? Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HansCristian123 a răspuns:

Consulta un medic, el se va uita si iti va psune daca se mai poate sau nu! Nu mai incerca sa mai bagi din nou pentru ca poti da dintr-o problema usoara in alta mai grava!