| xGamerZ212 a întrebat:

acum 1 zi am tras un fum de țigară de la cineva, si era cam dubios, am ce boala sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, virus de Prostie.
Atentie! Este boala cronica si extrem de contagioasa!

| xGamerZ212 explică (pentru Bula):

Ba tu esti un **** ba.

| Andreeush a răspuns:

Nu iei nici o boală.

| RoCkKiD a răspuns:

Paranoia probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doooamne, tu nu înțelegi la ce boală periculoasă te-ai expus? Cum să tragi um fum de țigară de la altul? Un om normal trăgea din toată țigara.

| Țoglă a răspuns:

Nu pățești nimic. Nu mai trage aiurea.

| gogu220 a răspuns:

Nu păţeşti nimic de la un fum, şi nu iei mici o boală dacă zici că cel care fuma acea ţigare nu avea bube la gură sau buzele crăpate.

| danaieladaniela a răspuns:

Eu cred ca aia nu a fost tigare normala happy cred ca avea ceva iarba
si nu patesti nimic

| xGamerZ212 explică (pentru danaieladaniela):

Nu ma ocup cu iarbă happy

| danaieladaniela a răspuns (pentru xGamerZ212):

Ce baiat cuminte happy