| Fabr3 a întrebat:

acum 4/5 zile maseaua mea s-a umflat,am fost la stomatoloc,am rezolvat nu ma mai doare, vreau sa stiu in cate zile se dezumfla, vad ca usor usor se dezumfla dar vreau sa stiu aproximativ cam cand se dezumfla complet

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oHarryo a răspuns:

Zile? nu ar trebui sa ia mult timp. Depinde cauza si ce a zis stomatologul.