| anonim_4396 a întrebat:

Acum câteva zile m-am ras cu bicul jos și m-am gândit sa dau și pe testicule. Primele 2 zile a început sa ma mănânce foarte tare in acea zona iar acum am observat ca testiculul drept e puțin mai mare și mereu stau umflate. Sa fie de la acel bic sau ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Nu are legatura cu bic-ul folosit.
Mancarimi vor fi, deoarece parul creste la loc, dar orice lucru bun vine si cu dezavantaje nu? laughing)
Cat despre marimi, conform celor spuse de multi doctori, majoritatea barbatilor au testiculele inegale.

| Dreamerrr a răspuns:

Nu cred ca are legatura cu bicul
Te manca deoare e pielea sensibila, dar nu are legatura cu umflatura