| TIonutz a întrebat:

Acum o luna am facut intindere la picioare si de atunci ma doare tot timpul cand alerg (acum ma doare mai putin ca atunci). Prima data am crezut ca este doar o febra musculara si a doua zi am jucat un meci de fotbal in jur de o ora jum. si a inceput sa ma doara mai tare. Acum, cand vreau sa alerg ma doare putin si nu mai prind viteza care o aveam inainte, insa, cand alerg dupa cineva care m-a enervat si vreau sa-l prind nu simt nimic. As dori niste sfaturi va rog, as vrea sa am din nou viteza care o aveam inainte, sa pot alerga la fel pentru ca imi place fotbalul! Va rog ajutati-ma! Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Alexuțu_Alex_1999 a răspuns:

Si eu am aceias problema straight face

| DeyaTha a răspuns:

Pai esti in crestere de picioare.

| TIonutz explică:

In crestere sunt, dar nu mai am viteza de dinainte, acum alerg un pic mai repede decat o fata mai mica cu un an ca mine (am 13 ani).