| UltraX44 a întrebat:

Salut, TPU acum o luna si cateva zile am avut diaree si am luat probiotice (eubiotic) si imodium si azi am diaree si ma gandeam sa iau Lacium si cu imodium. Cum pot sa scap?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Forazolidon. cu 1 pastila te si rezolva.

| UltraX44 explică (pentru anonim_4396):

Si cu Lacium?

| anonim_4396 a răspuns (pentru UltraX44):

Simplu. Eu cand am probleme de genu iau furazolidon fara nimic altceva. Des trece de la prima pastila, daca nu ia la 8 ore parca.
Diarea poate sa apara de la EXCESUL de medicamente.

| Nonolita a răspuns:

Cel mai bun e orezul fiert. Simplu fara adaosuri. Nu repari una stricand altele trei.