| MotoKatâr a întrebat:

Acum vreo 2-3 luni mi-am luat un S6 si defiecare data cand stau mai mult de 10-15 min cu ochii in el incep sa am dureri de cap, ochi si stari de greata. De ce oare? Acum 1 an jumate mi-am luat un pumn in ochi datorita unei batai de strada si am stat in spital vreo 10 zile. Am avut un vas de sânge spart si s-a creeat un cheag de sânge ceva de genul.Mă gândesc sa fie de la chestia asta ca altcumva nu pot sa-mi explic. Mi-am intrebat prietenii si ei mi-au zis ca nu au dureri sau ceva de genul decat daca stau cu orele. Va rog am nevoie de niste sfaturi. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Probabil ai probleme de vedere. Cel mai bine este să consulți un medic specialist.

| Kanajambe69 a răspuns:

Cel mai bun sfat: consulta un medic