| UnBaiatAnonimx221 a întrebat:

Am 13 ani, de o saptamana ma dor picioarele, mai exact gleznele cand merg la fotbal. E posibil să fie din cauza că sunt în crestere? Înainte nu mă dureau deloc. Astept răspunsurile voastre. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Dacă ai făcut o pauza de la mișcare. Asta e rezultatul.

| Furnicuta000 a răspuns:

Cred ca e de la suprasolicitare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani, nu ar trebui să ai astfel de probleme. Cât de înalt ești?

| UnBaiatAnonimx221 explică (pentru anonim_4396):

Am 1.62 si 52kg. Inainte faceam foarte mult sport, iar acum pe perioada pandemiei am stat acasa, fara sa fac antrenament deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ar mai interesa și greutatea ta.

| Dana1999 a răspuns:

Da. Esti in crestere

| Vladescape a răspuns:

Idk poate avea si 1.85 la 13 ani daca eu la 11 jumate am 1.73 doar pentru ca tata are 2 m