| Alasingur a întrebat:

Am 13 ani si am o intrebare... uneori imi iese un lichid alb pe capul penisului(nu e sperma, este ca urina) si are un miros foarte puternic de urina...credeti ca e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Du-te la medic cu mama ta pentru un control.

| aXy99 a răspuns:

Probabil este lichid preejaculator. Nu e nimic grav.

| Bizon95 a răspuns:

Exista ceva numit precum (nu stiu in romana, pre-ejaculator ar fi, dar, nu bag mana in foc si nu stiu in romana pentru ca nu l-am intalnit decat EVIDENT in p0rn... cuvantul vreau sa spun tongue )
care NU e alb, e incolor si este uleios, si foarte bun lubrifiant si nu apare decat la erectie si excitare

moment in care la tine e suspect pentru ca e alb SI miroase a urina, urina NU miroase imediat dupa ce urinezi, ci numai dupa un timp, ori ala a iesit din tine, NU ar trebui sa miroasa decat daca ai o problema, iar eu suspectez ceva infectie urinara

DECI, DU-TE LA DOCTOR!