| Dizy2 a întrebat:

am 13 ani si au inceput sa ma intepe genunchii, mai sus de genunchi si jos la ambii genunchi.La inceput era un disconfort mic si puteam juca fotbal dar acum nu mai pot, cand incerc sa fug parca ma impiedic, am aproape de 5 luni, ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ești sigur că nu te-ai lovit la genunchi?

| Justme1997 a răspuns:

Ste inalti, se lungesc oasele si de aia te dor genunchii, durerile cresterii