| AntonioAndrei1234 a întrebat:

Am 13 ani si peste 5 luni fac 14. Eu n-am cap la penis de cand m-am nascut. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, ai o malformatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti virgin, e normal.
Cum au fetele himen, si se rupe la primul contact sexual, asa au si baietii acel preput care impiedica puta sa se decaloteze.
Mi se pare strigator la cer ca medicina sau parintii sa nu stie asta. si sa indrume copiii cand au o astfel de problema.
Cu sute de ani inainte sau mii, nu exista nici fimoza, nici circumcizii.
Un baiat virgin nu isi poate decalota penisul, decat daca il forteaza. Lucrul asta se intampla natural atunci cand se ajunge la maturitate sexuala, si are relatii sexuale cu un partener de sex opus. Asta este natura.

| kepler22b a răspuns:

Nu am mai auzit asta pana acum. Eu cred ca tu ai fimoza si trebuie sa te operezi. Vorbeste cu parintii tai