| Alex797 a întrebat:

am 14 ani si 8 luni si as vrea sa ma apuc de sala. Ce imi recomandati? Este bine/ nu este? O alimentatie. Un program ceva de genu va multumesc.Tin sa sugerez ca am 1, 80 si in jur de 60-65 de kilograme. Cat mai multe pareri va rog. Daca ma apuc se vor vedea rezultate in 2 luni cat tine vara? eu vreau sa fac sala mult timp dar ma intereseaza daca se vor vedea rezultate in 2 luni! Cat mai multe pareri va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Rezultate ca lumea se vad in cativa ANI.

in 2 luni nici nu te incalzesti bine!

copil mic cu rezultatele lui in 2 luni... ori faci treaba serioasa ori te apuci de sah