| GuN7h3R a întrebat:

am 14 ani si am mancat mushdei, dar problema e ca acum imi e rau. Ce ar trebui sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoriAl a răspuns:

Ce ai mancat?!
Poate mujdei. Mujdei de usturoi. Nu "mushdei" si nici "mușdei".
Multa lume nu suporta usturoiul. Dar cum are adaos de otet, ulei si alte ingrediente condimentate, efectul e si mai puternic.
Bea lapte. Cat mai mult. Neutralizeaza usturoiul.

6 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Ceai de menta cu biscuiti, supe, fructe precum pepene, mere, banane, carne slaba precum puiul. Multe lichide: apa, ceai, sucuri de fructe naturale, fara carbogazoase.

| Sn4k3 a răspuns:

Stai pe TPU si-ti trece.

| GouDidodino a răspuns:

Poate ar fi trebuit să mănânci "mușdei" nu "mushdei", mâncati toate porcatiile, apoi va vaitati

| NoriAl a răspuns (pentru GouDidodino):

Mujdei.

| mirceakitsune a răspuns:

Ti a dat rekt

| GuN7h3R explică:

Multumesc la toti, am uitat sa pun ghilimelele la "mushdei"