| HackedNow666 a întrebat:

Am 14 ani și am o soră de 6 ani, mama a plecat în seara aceasta până la o prietenă aflată la 20 km distanță de locul unde locuim noi, lăsându-mă pe mine să am grijă de ea, pentru că sunt băiat și sunt destul de mare să stau cu ea 30 de minute. Ea înnebunindu-mă că vrea să se joace cu mine, chiar dacă eu nu doream (fiind și o fire vulcanică) am lovit-o la ochiul drept, ochiul s-a învinețit, ce ar trebui să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vai dar ce vulcanic esti! Esti mare la 14 ani, ce sa zic. Trebuia sa te joci cu ea. E sora ta.

| Anonima163333 a răspuns:

Ii spui la mama ta.

| mariusdaniel112 a răspuns:

Sa nu o lovesti pe viitor, se bucura de clipele petrecute cu tine?‍♂️

| Unev a răspuns:

Aștepți să vindece.