| UnuCuSapca a întrebat:

am 14 ani si am vergeturi pe spate de ceva timp (1-2 ani), cred ca mi-au aparut de la crestere, sunt inalt si slab. Intrebarea mea este cum scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Pot fi eliminate dar sunt multe procedee scumpe. Bine, sunt si acele produse ieftine care sunt facute doar sa vândă. Mergi la dermato

| hanakoikezawa a răspuns:

Din păcate, vergeturile rămân permanent. Ele sunt rezultatul forțării pielii în zona de creștere. Procesul este la fel atât la creștere cât și la îngrășare.