| UnBaiatAnonimx221 a întrebat:

Am 15 ani si pana acum cred ca am avut fimoza. Adica nu se decalota penisul meu sau poate ca nu am incercat prea mult. Acum cateva zile l-am decalotat complet in stare flasca si in stare erectie, iar acum se decaloteaza fara probleme, fara dureri, atat in stare flasca cat si in stare erecta. Credeti ca am scapat de fimoza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

La urolog, nu aici

| aumih16 a răspuns:

Se prea poate! dar penisul nu se decaloteaza cand vrei tu! in timp!

| ValentinGabi a răspuns:

Da ai scăpat