| Nicusor2004Madalin a întrebat:

Salut,TPU!
Am 16 ani, facuti in decembrie.
Greutate de 67/68 si înalțime de 1.77m.
In vara, eram puțin mai scund, dar aveam 62KG si paream mult mai gras,ca acum mănânc cat pot, dar nu vad rezultate.
Sa nu imi spuneți, va rog ca am greutatea potrivita,datorita faptului ca toti mi-au zis ca am slabit, mai ales la fața.
Acum, mai slab la fața, mi se pare ca am un nas imens.
Intrebarea este:
Cum aș putea sa ma ingras, la fața, picioare si piept?
Cel mai mult as vrea la față, imi stă groaznic, mănânc cât pot, pana imi vine greața.
Asta vara eram perfect, eram si frumușel, aveam o placere sa ies cu fetele pe strada, dar acum nu mai am curaj.
Sa nu imi spuneți sa fac sport, acum in vacanța merg mult cu bicicleta, daca incepe scoala nu voi mai avea timp, invăt destul de bine, am terminat cu media 9, 55, sunt bursier.
Invaț greu si nu am timp de sport, ma apuca ora 19, invatând
Dau fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa sunt tocilarii, au nas mare, și nu au timp de fete. Dar de la 19 la 21, ce are, dacă se termină lockdown?

| Panamax a răspuns:

Notele la scoala nu reflecta inteligenta, cel putin in cazul tau.

| Anonim2682008 a răspuns:

Chiar ai greutatea perfect iar dacă mănânci până când nu mai poți peste câteva luni vei pune întrebarea "cum pot să slăbesc". Nu ai cum să slăbești doar la față, cel puțin eu nu știu un mod prin care poți slăbi doar la față.