| farryx a întrebat:

Am 16 ani si am parul destul de rar si subtire. Pot face ceva pentru ca sa il indesesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SECRET33 a răspuns:

Masca de par cu banana, miere si ulei de argan

Puneti in blender o banana, 2 linguri de ulei de argan, o lingura de miere. Amestecati-le pana se transforma intr-o pasta cremoasa. Uleiul de argan este foarte bun pentru hidratarea parului. Aplicati pasta pe parul umed si lasati-o sa actioneze vreo 30 de minute. Clatiti cu apa calduta dupa care spalati-va parul cu sampon.

| farryx explică (pentru SECRET33):

Rezultatele se pot observa dupa o luna, doua daca utilizez masca de 2-3 ori pe saptamana?

| SECRET33 a răspuns (pentru farryx):

Depinde, la o prietena a dat rezultate intr-o luna și ceva. Sper sa funcționeze și la tine

4 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Daca tot e deschis acest subiect: Daca ai parul rar si te tunzi 0, ajuta cu ceva?

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Da, poți face ceva. Poți utiliza un tratament naturist 100%. Trebuie să ai răbdare. După aproximativ trei luni, încep să se vadă efectele. https://www.comenziforever.ro/......e-min-ID42
https://www.comenziforever.ro/......mpoo-ID443
https://www.comenziforever.ro/......inse-ID444