| IonutPetre12 a întrebat:

Salut Tpu.Am 16 ani si câteodată mă doare foarte tare partea de jos a spatelui. Ce ar putea sa fie si cat de grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate ai probleme la rinichi. mergi la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi lombosciatica dar fara un rezultat dat de medic nu se stie

| Cduncfujndf a răspuns:

Depinde dacă faci efort fizic, eu zic să vorbești cu părinții tăi despre asta și să te duci la doctor. Sau să întrebi la o farmacie despre o cremă cu care ți-ai putea rezolva problema.