| VasileAmadon a întrebat:

Am dermatita seboreica și voiam sa va intreb,daca fumez mi se agravează? Lucrez in bucătărie, sunt aburi, agravează? Aici ploua tot timpul (Țara Galilor) și am cautat pe net ca agravează.
Deci nu mai pot m-am săturat, nu dispare deloc, am la colțul gurii in dreapta si stanga si pe sprâncene și cremele nu au efect, imi vine sa-mi iau zilele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, nu trebuie sa te simți stânjenit de asta, totuși pe-o parte te înțeleg.
Habar n-am, nu sunt specializat in acest domeniu, dar îți urez însănătoșire grabnică.
Nu te întrista pentru asta. Cu toții avem micile sau marile noastre imperfecțiuni. Bucură-te de ceea ce ai. happy

E frumos in Țara Galilor? happy

| VasileAmadon explică (pentru anonim_4396):

Mersi de însănătoșire, dar o am toată viața
Da e frumos, dar plouă din 10 in 10 minute laughing

| VasileAmadon explică (pentru anonim_4396):

Mai ales cand sunt in trenuri, autobuze am fost întrebat adesea daca am coronavirus s-au herpes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VasileAmadon):

Ei, da-le si tu răspunsuri filozofice. =)
mi se pare ciudat să întrebi asa ceva.

| Donsavas a răspuns:

Da,bineînțeles că se agraveaza.