| Lukasz a întrebat:

Am eructatii cu miros oribil ( ou fiert ) destul de dese.
Am mai avut de multe ori problema asta insa intr-o zi mereu s-a rezolvat, problema e ca am avut si ieri si aseara de la 5 pana la 7 doar pe wc am stat, cu diaree.
Ideea e ca nu am posibilitatea sa merg la medic pana sambata si as vrea sa imi treaca, totusi, pana atunci. Am cautat pe internet si am gasit rezultate care ma baga in sperieti : gastrita, pancreatita cronica etc.
Am mancat acum 2 zile putin dintr-un pateu care era desfacut de 2 zile, si cred ca era expirat ( n-am stiut ) am aflat de la mama abia dimineata.
P.S : Am avut si enterocolita cand am fost mic, si sunt sensibil la stomac.
Ce pot sa fac sa scap de ecrutatiile acestea? Sunt enervante.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

Ia o pastila de Imodium dimineata si seara, o singura zi. Vezi cum te simti.

Poti lua si smecta, ajuta.

Consulta prospectul la ambele.