| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

am facut o sedinta laser pentru cicatrici, cam cat timp n-am voie sa o expun la soare? Ea este inca rosie dupa o luna si cateva zile, medicul nu mi-a zis cat timp nu am voie, multumesc, dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosește crema cu spf 50 când ieși afară

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Vara asta ar trebui să eviți expunerea la soare.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru J0B0MAT):

M-am mai expus cand sincand nu cred ca este vreo problema nu

| J0B0MAT a răspuns (pentru Yulian_Crystian_1995_Sjwv):

În trecere, la o plimbare, nu. Dar evită totuși cât de mult, acoperă zona.