| Andreeaioan115 a întrebat:

Salut TPU,am nevoie de ajutor, nu am mancat nimic timp de 9 zile si am ajuns la 45 de kg la un 1.62 si ma vedeam grasa oricum,nu aveam pofta de mancare, dupa aceste kg eram anorexica? va rog fara jigniri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

Cum asa nu ai mancat? Esti in depresie majora, sau ce se intampla?

| SERIALS a răspuns:

Cate kg aveai inainte?

| Andreeaioan115 explică (pentru SERIALS):

Inainte aveam 51-52 de kg, doream sa slabesc si chiar cand aveam 44-45 de kg oricum ma vedeam grasa? eram anorexica?

| Tiberiu19 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Erai normala. Cat de putine kg ai vrea sa ai? Sti,musculatura, oasele, sangele., toate cantaresc big grin Nu mai incerca asa ceva, nu erai anorexica...roaga-te sa nu ajungi acolo.

| Alexul99 a răspuns:

Si care ar fi problema? ai slabit, asta ai vrut.
Nu e problema noastra daca nu mananci 9 zile si mori de foame, daca atat de importanta a ajuns sa fie `frumusetea` atunci fii schiloada =).
Scuze de raspunsul meu dat mai mult la misto, dar ma minunez cand vad astfel de `intrebari`.

| Defalucy a răspuns:

Pff,erai super normala laughing