| Alemaria30 a întrebat:

Am niste dureri in zona inghinala dreapta. N-as spune ca e vorba de vreun ganglion.
Acu cateva luni am facut o infectie urinara in urma careia am ramas cu mictiuni frecvente.
Credeti ca poate avea legatura? Oare ce medic ar trebui sa consult?
Mentionez ca recent am facut toate analizele ginecologice pentru a inlatura posibilitatea vreunei infectii genitale.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Un urolog daca ginecologul nu ti-a gasit nimic. Acele mictiuni frecvente nu sunt normale daca ai scapat de infectie, inca mai e ceva acolo care trebuie descoperit. Un urolog o sa te ajute cu problema asta.

| Alemaria30 explică (pentru CuriousStuff):

Multumesc mult pentru raspuns.