| meep6 a întrebat:

am o durere de mai bine de doi ani în partea dreaptă sus a abdomenului care apare o data la aproximativ o lună și durează 3 zile în care mănânc și după amiază începe durerea iar dacă îmi bag degetele pe gat și vomit îmi trece dar a doua zi după ce mănânc iar ma doare și tot așa timp de trei zile, după îmi trece de tot și apare iar după o lună sau două, nu contează ce mănânc mereu este la fel am încercat și cu supe și cu tot pot bea numai apă însă mâncarea pur și simplu nu este digerata. Țin sa precizez ca am 17 ani și vreau sa știu dacă cineva s-a mai confruntat cu ceva de genul. PS. :mulțumesc anticipat, dau fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

Poate fi fierea. Mergi la un ecograf abdominal la un dr. priceput si vezi ce poate fi
Nu mai vomita pentru ca iti iriti gatul foarte tare si esofagul.

1 răspuns:
| EdyAnghel a răspuns:

Du-te la doctor bai incultule