| Allex543ggg66 a întrebat:

Salut TPU am o întrebare am o durere în piept și durerea asta nu ma tine mult dar revine după un anumit timp am fost la doctor de 8 ori și nu au găsit nimic menționez ca am fost și la alții doctori și nu au găsit nimic e o durere care ma tine cam 15 20 de minute și râgâi fără sa beau sau sa mănânc după ce râgâi parca se mai eliberează durerea și după ce dispare durerea îmi apar bubite în locul dureri dau fundă celor care m-ar ajuta cu un răspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil reflux gastric!
Mananci prea mult la o masa!

| sierra1 a răspuns:

"am o durere în piept și...am fost la doctor de 8 ori și nu au găsit nimic"

Asta e ceva serios - tocmai ce-i mai spunea cuiva. Du-te la un al 9-lea medic

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eructația (râgâiala este de la stomac). Bubițele le duci la dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai avut varicela când erai mic? Daca da, cred că ai zona zoster