| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de penisul meu, pe langa gaura penisului este o umflatura putin mai rosie decat capul penisului, este legata de ata. Puteti sa imi spuneti ce este? Cer sa precizez ca nu ma doare si se simte la fel ca pe restul capului. Tatal meu mi-a zis ca a avut si el si ca trebuie doar sa am contact sexual si va disparea.Si mai am o problema tot legata de penis, pe partea inferioara a pielii penisului se afla niste bube foarte mici un pic mai albe decat pielea si nici aici nu se simte nimic diferit fata de pielea unde este neted, contact sexual nu am avut si am 14 ani laughing) si sper sa nu am nimic, nu de alta dar imi e frica sa mai merg in spitale de cand cu virusul asta. Spuneti-mi va rog ce sunt aceste umflaturi si ce este de facut.Sa nu va aud "du-te la medic de urgenta"credeti ca nu mi-a trecut prin cap.PS le am de peste 1 an si este la fel de atunci si da regret ca nu m-am dus inainte.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zven1303 a răspuns:

Eu am și după contactul sexual neprotejat cu prietena mea, poți să stai liniștit acele "bubite" nu fac nimic special decât să ți arate penisul altfel sunt legate doar de cum arata, boala nu ai și nici la doctor nu trebuie sa te duci

| Tarinus989 a răspuns (pentru Zven1303):

Oh frate mersi, sunt mai linistit acum!

2 răspunsuri:
| Tarinus989 a răspuns:

Penteu partea cu gaura penisului eu am ceva de genu dar fara lichidul ala de pe gaura, ori ce ar fi aia: https://commons.m.wikimedia.org/......reskin.jpg