| IonutCiobanescu a întrebat:

am o mica mica problema, nu stiu de ce am o mica durere in partea stanga cu 3 cm mai in stanga de buric, e o durere minora, dispare, peste 10 secunde reapare, cam de 10 minute e asa, ar putea fi ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cam așa se manifestă o durere de rinichi.
Să observi ce se mai întâmplă.

| JUNNKiE47 a răspuns:

În zona specificată nu există vreun organ la care să poți specula o problemă, probabil ai probleme la intestinul gros/subțire, există varianta să fi mâncat ceva ce conține un anumit lucru ce nu a putut fi digerat, așteaptă o zi-două până ce vei face câteva defecații (îți vei face ''nevoia''), dacă nu îți trece, îți recomand să vizitezi un medic.

| marcukitty a răspuns:

Fata mea,
te dor rinichi
deci ai apa la plamani