| gabidragoss a întrebat:

Salut TPU, am o problema. Am 14 ani si acum 3 ore am vrut sa fac dus, dar am vazut ca penisul il am umflat, m-am uitat sa vad ce e si cred ca pe interior e ceva surplus, si nu pot avea erectie. Va rog ajutați-mă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai mastu.rbat inainte?

| gabidragoss explică (pentru darrio2007):

Nu, dar acum si-a revenit la normal

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil este umflat de la mult frecat.
Spala-l si culca-te si daca nu trece pana maine dimineata, mergi urgent la spital.

| gabidragoss explică (pentru Violleta2022):

Frecat nu a fost. Dar acum si-a revenit.

| newaccountbye a răspuns:

Nu crezi ca ar trebui sa o intrebi pe mama ta? Doar ea ți ar spune dacă ar fi cazul sa mergeti la doctor.

| Scorillo a răspuns:

Recomand un descantec de umflatura,