| AlinaCosmina1506 a întrebat:

Am o problema, am băut foarte puțină bere timisoreana la doză, mai exact 2 guri si in acel moment m-a luat o durere insuportabilă de stomac care a durat in jur de 1 minut, după a fost mai ok, iar acum ma doare stomacul rau de 2 ore, ce sa fac? Sau funda, help me plss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Triferment si trece

| SpataroGiorgio a răspuns:

Ai baut pe stomacul gol?

| Fiwi a răspuns:

Bea apa cat de multa, ca sa te hidratezi si sa elimini rezidurile de la cat ai baut. Durerea oricum trece, incearca sa stai intins pe burta si sa te relaxezi putin.