| anonim_4396 a întrebat:

...Am o problema care cred ca este destul de grava.....Nu pot urina in locurile publice(ex:toalete publice,la scoala, in supermarket etc)In unele locuri cum ar fi acasa sau pe langa casa chiar daca sunt insotit de un grup de persoane pot urina foarte usor.Dar in locuri publice nu pot urina nici cand sunt singur nici cand sunt cu prietenii.Incerc sa dau afara dar nu pot simt ca ma retine ceva. Daca stau pe vine si ma fortez timp de cateva minute cu greu pot face dar cand e zgomot sau cineva in apropiere nu pot face de loc.
-Va rog frumos sa imi spuneti de la ce ar putea fi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ShakeRattleRoll a răspuns:

Exerseaza cu mine, lasa-ma sa te privesc in timp ce faci pipi.