| Anonime23e4 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema ce ma framanta de ieri si vreau sa cer niste sfaturi. De ieri ma duc la baie odata pe ora, efectiv ma duc sa urinez prea des. Vreau sa mentionez ca am 16 ani, urinez normal, nu ma doare/nu urinez asa pe putin, efectiv normal. Urina are culoare normala, transparenta, cateodata si putin galbena. Am cautat si am mai intrebat si multi mi-au zis ca as putea sa fi racit la vezica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ori bei muultă apă ori chiar e o răceală acolo

1 răspuns:
| Anonime23e4 explică:

Mai vreau sa mentionez ca ma trezesc doar odata noaptea sa urinez.