| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am o problema, de cateva zile am racit si mi-am cumparat picaturi de nas, de 2 zile simt un miros foarte ciudat (urat) de la carne (mezeluri, carne de pui, de porc, etc) si chiar nu inteleg de ce, carnea nu e stricata sau expirata, am desfacut azi un salam pe care abia l-am cumparat si simteam acelasi miros, de la ce sa fie? Simt acest miros numai la carne si mezeluri, frigiderul e curat si nu miroase deloc, chiar nu inteleg care este problema...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic sa faci analize, noi nu suntem medici.

| Mirel4412 a răspuns:

Doctor?

| NunuNini a răspuns:

De la infectia din nasul tau este.
Mergi la medic! Mergi pana nu se complica.