| stef112 a întrebat:

Salut tpu..am o problema. deci simt ca mana stanga imi tremura dar asa in interior..eu de abia am venit de la tara si am vrut sa recuperez jucatul pe pcbig grin am stat de duminica si pana astazi cam 10-11 ore la pc si stau cumana asa ridicata. poate sa fie din cauza asta? e de la inima ..pt ca e mana stanga sau nu stiu tensiune sau asa? eu cred ca e din cauza ca stau cu ana ridicata pentru acum cand scriu simt muschiu asa amortit.voi ce credeti? mam cam speriat.big grin FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheFucker a răspuns:

Nu te speria.E vreun tendon, cum ai fost la tara, mana s-a dezobisnuit de pozitia de la calculator, si cum ai stat mult la calculator, ai luat muschiul dintr-o data.Si atunci cand scrii mult muschiul ramane incordat si doare, cel putin asa patesc eu.
Merit funda?

1 răspuns:
| teotaur a răspuns:

Salut!
Probabil ai stat pe mana, ai lipsa de calciu, esti obosit, pot fi mai multe motive, dar sigur nu ai probleme cu inima. Iti recomand totusi sda nu mai stai asa de mult la calculator, ochii sufera!
PA, pa!
PS: TE poti ducve la medic.