| BunaZiuaMerio a întrebat:

Salut tpu.Am o problema. Efectiv, am par pe marginea curului.Cum fac sa scap de el? Daca ma rad, nu o sa ma manance si o sa creasca si mai mult dupa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pădurea neagră. Mi se prind degetele prin par când vreau sa ma șterg... Fac și codite, pun chiar și fundițe.

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Crema epilatoare, cea mai lejera de aplicat. Nu fave mizerie si nici nu doare.

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu-i nici o problema!
Toti avem par pe fund, ca asa este normal si natural.
Daca nu intentionezi sa-l expui undeva, il poti epila cu ceara.

| Donsavas a răspuns:

Nu crește mai mult. Raderea nu indeseste parul! E un mit.

| alina2k18 a răspuns:

Masina de tunswinking

| oz_1736 a răspuns:

Epilare cu laser si scapi definitiv