| Stefan927 a întrebat:

Salut TPU, am o problema legata de urinat, sunt baiat. De vreo o luna, doua urinez cateodata des, in intervale de timp de 10-20 min (si urinez normal), iar cateodata urinez normal pe zi, ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie mers la doctorul de familie sa-ti dea trimitere la un medic specialist. Pot sa fie cateva cauze: prostata, raceala, etc. Numai dupa analize se poate spune un diagnostic corect.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Cei care-ti dau un diagnostic online sunt ori nesimtiti, ori au probleme cu capul. Nimeni nu poate face asta pe orice site ai fi.

| doctorandus a răspuns:

Inceput de diabet. Probleme cu prostata.

| blackann a răspuns:

Trebuie sa mergi la doctor. Nu e safe sa te iei dupa ce spun x si y pe net.