| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... nu imi pot da pielea penisului jos cand e in stare de erectie. Cand e in stare,,adormita" o pot trage usor,fara probleme dar cand e in stare de erectie pot doar un pic(aproape de jumatea,, capului,,) am vazut ca pot face niste exercitii ( sa trag un pic in fiecare zi) am tras odata cu forta si am putut sa duc pielea pana jos. Sa fac acele exercitii sau ar trebui sa ma ingrijorez (fimoza nu cred ca este, ca nu am probleme cand ma urinez)

Am 14 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| suntsuper a răspuns:

Nu trebuie sa ai probleme cand urinezi ca sa ai fimoza. E fimoza mai mult ca sigur. Probabil va ajuta (din cate am auzit eu) daca tragi incetul cu incetul tot mai jos, dar nu te astepta la nici o schimbare foarte mare

| andrei12344321 a răspuns (pentru suntsuper):

Deci nu imi trebuie operatia sau ceva?

| suntsuper a răspuns (pentru andrei12344321):

Doar daca esti foarte complexat in legatura cu problema asta. Daca nu esti, eu zic sa nu dai banii degeaba, ma indoiesc ca vreo fata se va plange vreodata ca nu iti poate trage pielea pana jos laughing

| andrei12344321 a răspuns (pentru suntsuper):

happy

4 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

O sa vezi exact in timp ce este. Incetul cu incetul se va mai largi daca incerci.