| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,am o problema,pe capul penisului mi-a aparut o pata rosie, recunosc ca m-am masturbat putin ieri sa fie de aia? Mentionez ca sunt virgin. FUNDA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Daca erai spalat pe maini, nu are nicio legatura cu masturbarea.

| anonim_4396 explică (pentru Empathizer):

Si daca nu m-am spalat, trece(m-am spalat dar nu stiu daca am facut-o bine.)

| Empathizer a răspuns (pentru anonim_4396):

Trece in cateva zile. Da cu unguent cu Betadine pe pata.

| anonim_4396 explică (pentru Empathizer):

Fara unguent nu merge?

| Empathizer a răspuns (pentru anonim_4396):

E mai prudent sa-l folosesti. Nu ustura, nu doare.

| anonim_4396 explică (pentru Empathizer):

Nu ma ustura si nici nu ma doare.

| Empathizer a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Voiam sa spun ca unguentul nu da usturimi si nici alta durere atunci cand il folosesti.

| anonim_4396 explică (pentru Empathizer):

Aproape a disparut, mai e putin de tothappy, nu am dat cu unguent dar oricum mersi.

| badboy18 a răspuns:

Nu e de aia man stai linistit tongue