| Adrian_Adi_1986_R4yg a întrebat:

am o problemă şi aş vrea să mă ajutaţi. Am făcut o iritaţie în cap cred că e un fel de ciupercă şi mi-a rămas şi un gol de păr la spate chiar în locul acela unde s-a făcut iritația. Ce să fac vă rog mult să mă ajutaţi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Din cate stiu, trece de la sine, asa a avut si o cunostinta de-a mea, dar cel mai bine e sa te duci la dermatolog sa-i spui povestea, simptomele si sa-ti dea probabil Mycoster/Ciclopirox + minoxidil. Probabil e de la stres, anxietate.