| robertrobertrr a întrebat:

am probleme cu genunchii oasele de sub rotula. acum 1 an a inceput sa ma doara sub rotula osul de la piciorul stang doar cand ma loveam jucam fotbal sau ma fortam. acum cateva sapt si la dreptul si acum cateva zile la stangul iar am jucat fotbal si a inceput sa ma doara groaznic e umflat la ambele picioare. si nu pot sa alerg sa merg prea bine ma doare nici sa indoi nu pot. oare din lipsa calciului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlaCareStieTOT a răspuns:

Calciul nu cred ca este o problema... eu zic sa mergi la doctor. poate se agraveaza