| krt0f1oR a întrebat:

Am senzatia de "stomac gol" nu stiu cum s-o descriu altfel, o simt de ceva timp si nu stiu de ce.Mananc,tot slab sunt (slab am fost mereu), dar nu simt ca m-am saturat chiar daca uneori mananc destul de bine tot am senzatia asta. Care ar putea fi cauza, ar trebui sa mananc mai mult x sau y?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Justme79 a răspuns:

Buna cred că cel mai probabil este să mergi la medicul tau de familie nimeni nu îți poate da un răspuns mai corect decât mergând la un control toate cele bune îți doresc