| LexTerOp a întrebat:

Salut TPU, am si eu cateva nedumeriri, cand vreau sa imi incordez bratul si sa ma uit la el, nu pot, pentru ca imi tremura mana, deci imi tremura bine nu se joaca... si nu stiu ce naiba are, poate ma puteti ajuta voi, si a da, am si cateva palpitatii la inima, uneori imi bate inima din senin prea repede si simt ceva la ea, mentionez ca sunt sportiv, fac sala de 3 ani. Timp de 2 ani am baut numai energizante cu carul... fara numar, beam si cate 2 pe zi, dar de 1 luna nu mai beau, oare m-a afectat cu ceva? ma refer cu bataile inimi si tremuratul mainii, cel mai bun raspuns primeste funda. Thanks

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexHte a răspuns:

Pai cred ca ar putea fi din cauza energizantelor in exces deoarece inima in felul asta pulsează sângele mult mai repede!