| Nechifor_Denis_2002 a întrebat:

am si eu o intrebare am niste momente cand am picioarele foarte reci desi in casa este cald si bine
Mai ales cand sunt la orele online

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Circulatia periferică proastă de aceea ai picioarele reci, mergi la un medic sa te consulte.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si de imbracat si cu sosete in picioare, stai?

| Nechifor_Denis_2002 explică (pentru DoarBogdan):

Nu si mai am si incalzire in pardoseala

| DoarBogdan a răspuns (pentru Nechifor_Denis_2002):

Pai presupun ca este normal sa fie reci, mai ales ca stai pe scaun si nu faci miscare.

| Catrice a răspuns:

Pai daca șezi toată ziua pe scaun și nu faci mișcare, ce mai vrei.