| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu o întrebare, de ce mă doare maseaua stânga jos la presiune? Am fost in august și mi-am făcut plomba acolo, sunt șanse să se fi crăpat plomba? Daca nu, care ar fi cauza durerii, mai ales că a început dintr-o dată într-o dimineață la școală?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Daca tot ai problema dupa atata timp, ar trebui sa mergi din nou la doctor... e posibil sa apese pe nerv

| Felys a răspuns:

Nu e neaparat sa crape plomba dar caria putea sa se extinda daca nu a fost curatata bine, sau sa fiu o fisura ceva. Oricum ar fi trebuie sa mergi din nou la medic sa dea jos plomba sa puna alta