| Alexandrulabyl a întrebat:

Am si eu o întrebare. De ce mereu dimineata când mă trezesc am o stare de greata si îmi vine sa vomit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.sanatateatv.ro/......de-alarma/

1 răspuns:
| SwizZ a răspuns:

Dacă n-ai fost operat de apendicită, ar cam fi cazul să faci o vizită urgent la medic să vezi exact ce ai. Dacă nu mergi la medic şi întradevăr e apendicita, rişti să se spargă şi să faci Peritonită, care poate fi mortală.